Китайці показали пятиповерхівку,. надруковану на 3D-принтері

Китайська компанія Winsun показала можливості технології, яка дозволяє зводити 5-поверховий будинок загальною площею 1100 квадратних метрів за допомогою 3D-принтера.

Варто зазначити, що для будівництва будинків був створений спеціальний принтер, який має розміри 6,6 метра у висоту, 10 метрів завширшки і 40 метрів в довжину. При цьому він виготовляє лише компоненти майбутньої будівлі. Після цього вся структура збирається на місці будівництва, при цьому враховуються всі стандарти комунікацій.

На жаль, компанія Winsun не повідомляє, наскільки великі компоненти може друкувати 3D-принтер. Однак розміри будівельних блоків, дійсно, вражають.

Додамо, що друк будинків може на 30-60% зменшити кількість будівельних відходів, а також на 50-70% прискорити час самого будівництва. При цьому вартість одного п'ятиповерхового будинку становить 161 000 доларів.

Крім того, при спорудженні будівлі використовуються переробляються матеріали, тим самим позитивно впливаючи на екологію.
ПЛЮС ДО ТЕМИ:
Китайці показали пятиповерхівку,. надруковану на 3D-принтері Китайці показали пятиповерхівку,. надруковану на 3D-принтері Reviewed by Vasyl Markovych on 1/21/2015 01:50:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.