Дизайн вітальні: модні тенденції 2015

Дизайн вітальні: модні тенденції 2015
Минули ті часи, коли у вітальні стояли нудні бежеві, білі або сірі дивани. Тепер можна пограти яскравими фарбами, поставивши в кімнаті різнокольоровий диван. Враховуючи той факт, що в більшості сучасних вітальнях основний фон як і раніше залишається нейтральним, меблі здатні перетворитися на неймовірно красивий кольоровий акцент.Жовтий акцентний диван в білому інтер'єрі.


Різнобарвний диван у вітальні від Darci Goodman Design.

Це може бути яскравий червоний, ніжний блакитний, насичено зелений або веселий оранжевий диван. Будь-який з них буде гармонійно виглядати практично в будь-якому інтер'єрі. Якщо ж виникає проблема з вибором єдиного відтінку, то різнобарвна модель оможет її вирішити, перетворившись на композиційний центр і забезпечивши баланс між традиціями і сучасністю.

Розкішна стіна-галерея

Дизайн вітальні: модні тенденції 2015
Стіна-галерея від OLSON LEWIS + Architects

Чорний фон для галереї

Колекція картин або фотографій в рамах на стіні здатна перетворити звичайний будинок в затишне і тепле житло. Стіна-галерея додасть вітальні неповторну індивідуальність, яка так необхідна сучасним інтер'єрам, наповненим простими прямими лініями і глянсовими поверхнями.
Особисті фотографії в інтер'єрі

Варіантів оформлення галереї може бути багато, при цьому зовсім необов'язково перетворювати процес в колекціонування дорогих творів живопису. Можна використовувати улюблені сімейні фотографії. Використовуючи рами, подібні за стилем і обробкою, вийде надати їм вигляду справжньої галереї. Чорно-білі фотографії або монохромні картини - ще один цікавий спосіб оформити галерею у вітальні, яка, безсумнівно, приверне увагу рідних і друзів. Щоб вона виглядала більш ефектно, можна зробити фон кольоровим.

Книжкова шафа як розділова стіна 

Бібліотека у вітальні - простий спосіб перетворити її, тим більш, що існує величезний вибір оригінальних скульптурних моделей книжкових стелажів і шаф. Незалежно від вибору, потрібно переконатися, що вони виглядають органічно в кімнаті, перетворюючись на її необ'емлемую частину.

Інтер'єр вітальні з книжковими стелажами від Platform Home Staging

Зовсім необов'язково розставляти на полицях тонни книг відразу ж. Краще поступово підібрати колекцію гідних творів. Крім того, на полицях знайдеться місце для різних декоративних дрібничок.
Джерело
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Дизайн вітальні: модні тенденції 2015 Дизайн вітальні: модні тенденції 2015 Reviewed by Vasyl Markovych on 1/17/2015 05:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.