Модні тренди зими 2015 року

Всесвітньо відомі дизайнери у моді на зиму 2015 року зробили ставку на асиметрію, колорблок, чоловічий стиль, кольорове хутро і анімалістику.
На думку розробників, асиметрія привертає увагу за допомогою декору, використання різних тканин і кольорів. Асиметричними можуть бути пальто, піджаки, спідниці. Цікаво виглядають піджаки з одним довгим рукавом. Не менш оригінально виглядає пальто з асиметричними вставками. Саме на асиметрію зробили ставку такі модельєри як Антоніо Маррас і Кусто Барселона.

Колорблок пропонують Крістіан Діор і Баленсіага, яким подобається комбінувати абсолютно непоєднувані кольори (зелений з помаранчевим, жовтий з червоним). Звичайно, даний стиль можуть використовувати тільки наділені смаком люди, які здатні гармонійно підбирати кольори. Наприклад, колорблок припускає використання максимум трьох кольорів з чистих відтінків помаранчевого, зеленого, червоного, фіолетового, синього, блакитного і жовтого. До того ж кожен колір має бути насиченим і претендувати на роль домінанта, а не поступатися місцем лідера якомусь іншому відтінку.

Чоловічий стиль теж буде на піку популярності. У даному стилі будуть виконані піджаки, класичні костюми і навіть взуття. Такі предмети гардеробу присутні в колекціях Ланвин і Хьюго Босс.

Кольорове хутро представлене червоним, жовтим, синім, бірюзовим, зеленим і фіолетовим кольорами. Воно може виступати лише декором або бути повноцінним елементом гардеробу. Кольоровому хутру надали перевагу Кароліна Херера і Дольче Габбана.

Анімалістика поєднує в собі візерунки шкіри змій, тигрів леопардів, павичів, гепардів і зебр. Анімалістичні принти присутні у верхньому одязі, светрах, сукнях, брюках, взутті, сумках і ременях. Такі малюнки зустрічаються в роботах Ферретті і Живанши.
Модні тренди зими 2015 року Модні тренди зими 2015 року Reviewed by Vasyl Markovych on 1/12/2015 12:13:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.