Як прикрасити плаття своїми руками - відео

Як прикрасити сукню своїми руками? Найчастіше це оригінальний бант, ніжна квітка або яскравий ремінець. 


Цими і багатьма іншими способами можна не просто прикрасити нову сукню, а й повернути життя вже ношеного речі. Адже в гардеробах жінок завжди знайдеться такий наряд, який потребує або пожвавленні, або в утилізації.
Але після нехитрих перевтілень він і далі буде наділяти свою володарку жіночністю і впевненістю в її привабливості. І не доведеться для кожного нового сезону купувати новий наряд. Просто трохи потрудившись над його декором, можна вдихнути в нього нове життя.

Прикрасити звичайні щоденні плаття можна зробити сотнею способів. Залежить все тільки від бажання жінки, її уяви і можливості приділити вільний час. А от різноманітні прикраси та аксесуари сьогодні знайдуться в будь-якому будинку, не кажучи вже про торгових точках. Це дозволить без зайвих матеріальних витрат зробити власними руками оригінальна прикраса для своєї сукні, після чого воно вже не буде здаватися нудним і поднадоевшим.

Більшість способів прикраси суконь зводиться до двох дій: щось відрізати або додати. Як мінімум, відрізати рукава і підшити зрізи. Так-так, вийде модна в нинішньому сезоні модель без рукавів!

Можна повсякденне плаття перетворити на вечірній або коктейльний наряд. Для цього потрібно на спині сукні намітити крейдою силует бажаного вирізу, відрізати цю деталь і обробити краї акуратним потайним або декоративним швом.
Як прикрасити плаття своїми руками - відео Як прикрасити плаття своїми руками - відео Reviewed by Vasyl Markovych on 12/08/2014 02:31:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.