Як правильно кинути курити

Медики попереджають, що кидати курити потрібно, тільки дотримуючись певних правил. В іншому випадку, всі зусилля будуть марними. 


Експерти радять розробити для себе систему заохочень. Починати треба з малого. Наприклад, якщо ви змогли протриматися день без сигарет, зробіть собі подарунок.

При цьому скорочення обсягів споживання сигарет має йти за планом. Напишіть його на листку і повісьте на видне місце, советуетпортал Meddaily.


Увімкніть близьких в цей захід. Оголосіть їм, що кидаєте палити, і вам буде потрібна їх підтримка. Призначте дату - той момент, з якого ви більше не курите.

Впоратися з тягою до сигарет допоможуть цукерочки без цукру або жувальна гумка. Можна також заїдати тягу до тютюну морквою, горіхами, фруктами. Головне - ваш вибір повинен бути корисним.

А щоб не здатися, краще вступити в тематичну групу або зареєструватися на форумі. Люди, які розуміють проблему, зможуть завжди дати ділову пораду.

Також, якщо ви зібралися відмовитися від шкідливої звички, варто почати ходити у фітнес-клуб. Це можуть бути важкі тренування або йога, навпаки, розслаблююча і знімає тривожність.
Як правильно кинути курити Як правильно кинути курити Reviewed by Vasyl Markovych on 11/28/2014 08:54:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.