Рецепт із фруктів для відновлення хреба

Щовечора перед сном протягом 1,5 місяців з'їдайте:

-курагу
-інжір
-чорнослив
у такому співвідношенні: 
1 плід інжиру (смоківниці)
5 сушених абрикосів (кураги)
1 плід чорносливу.

Ці плоди містять речовини, що викликають відновлення тканин, складових міжхребцевих м'яких дисків.
Також ці речовини роблять ці тканини більш стійкими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі ставати на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.

Спробуйте так зробити - ви не впізнаєте свій хребет. Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання містить магічну силу, а також здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок.

Автору цей рецепт повідомили спортсмени- олімпійці, які таким чином відновлювали собі хребет після сильних навантажень. Автор кілька років рекомендував його своїм пацієнтам - справді допомагає.

Курага або урюк, неважливо як називають сушений абрикос, безсумнівно, просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси надають сприятливий вплив на серцевий м'яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага чудова профілактика онкозахворювань. У складі цього «чудо-сухофрукта» - фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.

Інжир - профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишківника. Застосовується в якості народного засобу при лікуванні бронхіту.

Чорнослив - ще один подарунок природи для вашого здоров'я. Мабуть, перше, на що чинить благотворний вплив сушена слива - це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще й покращує зір.
Рецепт із фруктів для відновлення хреба Рецепт із фруктів для відновлення хреба Reviewed by Vasyl Markovych on 8/22/2014 01:25:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.