Брудні килими - розсадник інфекцій

Брудні килими, вважають науковці, несуть в собі велику небезпеку для жителів квартир. У такому килимі може міститися цілий ряд збудників серйозних захворювань, пише The Daily Mail.

Фахівці з Британії зібрали мазки з підошов добровольців, які погодилися на експеримент. На черевиках людей вчені знайшли велику кількість бактерій-збудників пневмонії та кишкових інфекцій.


Ми приносимо з собою в будинок пилок, кліщів, бактерії і віруси. За статистикою, 40% британців не знімають вуличне взуття вдома. У третини добровольців вчені знайшли на підлозі сліди блювоти і калу домашніх тварин, 24% терпимо ставилися до такого безладу.

Чверть добровольців займалася сексом на підлозі і переважна більшість (91%) дозволяли дітям грати на килимі.

Вчені заговорили про старої проблеми - дотримання гігієни. Кожному відомо, що після туалету слід мити руки. Однак далеко не всі дотримуються цього простого правила. Половина британців не міняє постільну білизну і кухонні рушники щотижня. А адже проста губка для миття посуду, килим або рушник - потенційне джерело небезпечних інфекцій.
Брудні килими - розсадник інфекцій Брудні килими - розсадник інфекцій Reviewed by Vasyl Markovych on 8/17/2014 01:20:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.