Як зменшити ікри (литки)

Зменшити литки ніг допоможе їх розтяжка
Пропонуємо вашій увазі комплекс вправ для зменшення литок.

1.Підйом на носочки. Встаньте прямо, ноги встановіть на ширині таза, стопи повинні бути паралельними. Робіть вдих і піднімайтеся на видиху на носочки. Повторіть дану вправу 25-30 разів.

2.Підйом на носок на одній нозі. Встаньте прямо, вагу тіла повністю переведіть на праву ногу, а ліву від підлоги відірвіть, зігнувши її при цьому в коліні. Зробіть глибокий вдих і підніміться на носку. Для кожної ноги повторіть вправу 15-20 разів.


3.Іще один підйом з «клишоногими ногами» на носки, спрямовані всередину. Встаньте прямо , розташуйте ноги на ширині таза, направте носки ніг всередину. Тепер вдихніть глибоко , підніміться на видиху на носки. Вправу повторіть 25-30 разів .

Цей невеликий комплекс вправ слід повторювати по два рази на день. Але зменшити ікри на пару сантиметрів за допомогою цих тільки вправ можна буде мінімум через півроку. Щоб зменшити цей термін, слід виконувати додаткові вправи.

4.Сядьте на м'який килимок або мат на коліна, тримайте спину рівно, руки розташуйте перед собою і сідаєте в цьому положенні на підлогу поперемінно, то на ліву, то на праву частину стегон. Проробіть якомога більше повторів.

5.Встаньте на невелику піднесеність так, щоб ваші п'яти звисали. Тепер піднімайтеся на носочки і опускайтесь. Спину тримаєте рівною.

6.Зменшити ікри допоможе також їх розтяжка :

7.Зробіть однією ногою крок вперед, упершись долонями в сідниці. Повільно починайте згинати в коліні ту ногу, що знаходиться попереду. Поступово присідайте все глибше вниз і вперед, розтягуючи в цей час задню частину стегна, а також литкові м'язи ноги, розташовані позаду. Щоб підсилити розтягнення, просто просуньте передню ногу далі вперед, але руки на неї не кладіть в жодному разі.

І ще один момент: в цій вправі основна вага тіла завжди має припадати на ногу, розташовану ззаду.
Як зменшити ікри (литки) Як зменшити ікри (литки) Reviewed by Vasyl Markovych on 11/26/2013 09:25:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.