Cекрети стрункості французьких жінок

Чому більшість француженок не відвідують фітнес-клуби, але попри це мають чудову фігуру і поставу? Фахівці пишуть про те, що існують секрети стрункості французьких жінок. Із деякими із них ми вирішили ознайомити сьогодні і вас.

Секрети стрункої фігуриСекрет стрункості № 1


Враховуємо з'їдене. Заводимо блокнотик і три тижні поспіль пишемо туди абсолютно про все, що ви взяли до рота - від шматка курки до насіння. Обов'язково робимо поруч ремарку, в якій кількості ви з'їли їжу. Виходить , що така організація харчування допоможе досконально вирахувати той обсяг з’їденого. Відтак, ви побачите, скільки ви їсте зайвого, абсолютно не потрібного для того, щоб відчути себе ситим.

Секрет стрункості № 2


Порядок прийому їжі. Потім проаналізуйте свої позначки в блокноті і знайдіть ті страви, які вам найбільше подобаються. Не варто відмовлятися від них у майбутньому, просто треба постаратися уникати дешевої , несмачною їжі, як і походів до холодильника в нічний час - це ворог стрункості № 1 .

Необхідно не лінуватися і стежити за якістю того, що потрапить у ваш організм. Радимо вам відмовитися від великих порцій, якими б апетитними вони не були.
До речі, кожен прийом їжі повинен тривати не менше двадцяти хвилин, це не має бути «перекуска» - організм не зрозуміє , що йому вже пропонують насититися і незабаром знову зажадає «своє».

Секрет стрункості № 3


Треба їсти смачно і красиво. Французькі жінки вельми перебірливі не тільки у французьких чоловіках, але і в їжі. Найкраще посмажити собі біфштекс зі свіжого м'яса, ніж розморозити  напівфабрикат. Важливо обставити ритуал їжі красиво: розкласти на тарілці порцію їжі так, щоб це було приємно їсти .
Зелена цибуля - воістину унікальна, вона здатна прискорити наш обмін речовин. Якщо її правильно приготувати, то за дві доби можна позбавитися двох -трьох кілограмів зайвої ваги.

Секрет стрункості № 4


Рух - ось ключ до успіху в досягненні ідеалу. Так , француженки рідко відвідують фітнес- клуби, але вони весь час в суєті життєво важливих справ, зустрічей, прогулянок з коханим по набережній або осінньому скверу . Зайвий раз пройдіться пішки, а не чекайте автобус, і на ліфті до свого поверху їздити зовсім не обов'язково.
За продуктами теж можна ходити не в найближчий магазин , а збігати на ринок. Там , до речі, продукти - і корисніші , і смачніші , і свіжі.

Дотримуйтеся цих простеньких правил - і через місяць-два декількох кілограмів як не було!

Читайте також


10 ознак неправильної дієти

Шість ворогів жіночого здоров'я
Cекрети стрункості французьких жінок Cекрети стрункості французьких жінок Reviewed by Vasyl Markovych on 10/25/2013 02:48:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.