Cекрети стрункості французьких жінок

Чому більшість француженок не відвідують фітнес-клуби, але попри це мають чудову фігуру і поставу? Фахівці пишуть про те, що існують секрети стрункості французьких жінок. Із деякими із них ми вирішили ознайомити сьогодні і вас.

Секрети стрункої фігуриСекрет стрункості № 1


Враховуємо з'їдене. Заводимо блокнотик і три тижні поспіль пишемо туди абсолютно про все, що ви взяли до рота - від шматка курки до насіння. Обов'язково робимо поруч ремарку, в якій кількості ви з'їли їжу. Виходить , що така організація харчування допоможе досконально вирахувати той обсяг з’їденого. Відтак, ви побачите, скільки ви їсте зайвого, абсолютно не потрібного для того, щоб відчути себе ситим.

Секрет стрункості № 2


Порядок прийому їжі. Потім проаналізуйте свої позначки в блокноті і знайдіть ті страви, які вам найбільше подобаються. Не варто відмовлятися від них у майбутньому, просто треба постаратися уникати дешевої , несмачною їжі, як і походів до холодильника в нічний час - це ворог стрункості № 1 .

Необхідно не лінуватися і стежити за якістю того, що потрапить у ваш організм. Радимо вам відмовитися від великих порцій, якими б апетитними вони не були.
До речі, кожен прийом їжі повинен тривати не менше двадцяти хвилин, це не має бути «перекуска» - організм не зрозуміє , що йому вже пропонують насититися і незабаром знову зажадає «своє».

Секрет стрункості № 3


Треба їсти смачно і красиво. Французькі жінки вельми перебірливі не тільки у французьких чоловіках, але і в їжі. Найкраще посмажити собі біфштекс зі свіжого м'яса, ніж розморозити  напівфабрикат. Важливо обставити ритуал їжі красиво: розкласти на тарілці порцію їжі так, щоб це було приємно їсти .
Зелена цибуля - воістину унікальна, вона здатна прискорити наш обмін речовин. Якщо її правильно приготувати, то за дві доби можна позбавитися двох -трьох кілограмів зайвої ваги.

Секрет стрункості № 4


Рух - ось ключ до успіху в досягненні ідеалу. Так , француженки рідко відвідують фітнес- клуби, але вони весь час в суєті життєво важливих справ, зустрічей, прогулянок з коханим по набережній або осінньому скверу . Зайвий раз пройдіться пішки, а не чекайте автобус, і на ліфті до свого поверху їздити зовсім не обов'язково.
За продуктами теж можна ходити не в найближчий магазин , а збігати на ринок. Там , до речі, продукти - і корисніші , і смачніші , і свіжі.

Дотримуйтеся цих простеньких правил - і через місяць-два декількох кілограмів як не було!

Читайте також


10 ознак неправильної дієти

Шість ворогів жіночого здоров'я

Плюс до теми

Cекрети стрункості французьких жінок Cекрети стрункості французьких жінок Reviewed by Vasyl Markovych on 10/25/2013 02:48:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.