Ранкова зарядка для схуднення

Розминка. Робимо кроки на місці, високо піднімаючи коліна. Можна так само виконувати легкі стрибки (протягом 30 секунд) або присідання. Присідаємо повільно і глибоко 30 разів.

Для схуднення рук можна виконувати віджимання від стінки. Руки повинні бути на ширині плечей, виконуємо віджимання 15 разів по два підходи.

Наступна вправа для красивих рук. Поставте ноги на ширині плечей, а руки відведыть в сторони і зігныть . З зусиллям зведіть руки перед грудьми. Потримайте кілька секунд, напружуючи м'язи, потім поверніться у вихідну позицію. Повторюємо ту ж вправу, тільки з прямими руками. Коли зводимо руки перед собою, зап'ястя повинні майже стикатися, повторити обидва етапи по 20 разів .


Для схуднення сідниць і стегон, виконуємо вправу «Місток». Лягаємо на спину, ноги згинаємо в колінах , ступні на ширині плечей вперті в підлогу, руки вздовж тіла, долоні розгорнуті вниз. Шия розслаблена, на неї не повинно йти ніякого навантаження. Піднімемо і опускаємо сідниці, як би встаючи на місток. П'ятки притиснуті до підлоги. Повторюємо 15 разів по два підходи.

Так само можна виконувати випади вперед. Головне , щоб коліно було під прямим кутом. Робимо 15 разів по 2 підходи з лівою і правою ногою.

Для схуднення боків ефективні такі вправи . Схиляння, стоїмо прямо, руки прибираємо за голову , ноги разом , виконуємо нахили вправо і вліво , трохи згинаємо коліна . Робимо 40 разів , тобто 20 разів на праву і ліву сторону. Вправа « Русалонька» , встаємо на коліна , руки витягаємо перед собою , починаємо сідати на праву сторону , руки витягаємо в ліву , встаємо у вихідну позицію і сідаємо на ліву сторону , руки витягаємо в праву . Повторюємо 20 разів в праву і ліву сторону.

Після виконання зарядки можна злегка потягнутися, як вам буде комфортніше. Головне, не перестаратися, після зарядки для схуднення, ви повинні відчувати прилив сил. Виконуючи цей не складний комплекс кожен день, вже через кілька тижнів ви побачите результат.
Ранкова зарядка для схуднення Ранкова зарядка для схуднення Reviewed by Vasyl Markovych on 10/07/2013 08:21:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.