CrossFit: програма інтенсивних тренувань - відео

Не дивлячись на те , що тренування за цією системою були розроблені Грегом Глассманом ще в 2000 році, в наших широтах CrossFit став популярний тільки зараз.

Ці тренування входять в програму підготовки Збройних Сил Канади , а також Королівського Лейб - Гвардійського Полку Данії , що вже говорить багато про що. Одне тренування - WOD ( Workout Of the Day ) - займе у вас лише 20 хвилин. Але це будуть незабутні 20 хвилин вашого дня ;)

Що таке CrossFit ?    Кроссфіт - CrossFit - це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю. Програма складається з так званих «Тренувань дня» ( Workout of the Day).

Вона призначена для того , щоб зробити людину більш сильною і витривалою, здатним швидко реагувати і орієнтуватися в будь-якій ситуації. Також ці тренування, в основному, проводяться в групі і спрямовані на створення згуртованої команди і мотивації спортсменів.

Тренування складаються з постійно змінюваних функціональних вправ високої інтенсивності : біг ( спринтерські забіги ) , веслування на спеціальних тренажерах , стрибки зі скакалкою та через різні перешкоди , лазіння по канатах , робота з « залізом» ( гантелі , гирі , штанга) , перенесення речей ( медбол ) , вправи на кільцях , перевертання величезних покришок і багато інших. Дуже схоже на тренування спецназу :)

Якщо ви вирішили спробувати займатися за цією системою, то повинні знати, що для подібних тренувань є спеціальні спортивні зали, і заняття повинен проводити сертифікований тренер .

Якщо ви повністю впевнені у своїх здібностях і можливостях організму, можна спробувати тренуватися самостійно. Бойовий дух тренування на самоті навряд чи піднімуть, але зате витривалість, силу і гнучкість ви точно підвищите.
знати , що для подібних тренувань є спеціальні спортивні зали , і заняття повинен проводити сертифікований тренер.

Якщо ви повністю впевнені у своїх здібностях і можливостях організму , можна спробувати тренуватися самостійно. Бойовий дух тренування на самоті навряд чи піднімуть , але зате витривалість , силу і гнучкість ви точно підвищите.CrossFit: програма інтенсивних тренувань - відео CrossFit: програма інтенсивних тренувань - відео Reviewed by Vasyl Markovych on 9/08/2013 12:50:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.