Вони зробили це разом!

Сімейна пара з США змогла скинути на двох майже 240 кілограмів за 19 місяців суворої дієти, фізичних вправ і підтримки друзів.

147114 Джастін і Лорен Шелтон (Justin і Lauren Shelton) одружилися в 2008 році, але незабаром екстрене звернення до лікарні змусило їх усвідомити, що проблема зайвої ваги може коштувати їм життя. І тоді вони вирішили взяти себе в руки і позбутися зайвих кілограмів.


para

А так вони виглядають зараз.


Якщо в нинішній Лорен ще можна розгледіти її колишню, то Джастін виглядає зовсім іншою людиною.

До рішення схуднути, вони воліли не відмовляти собі в їжі, просто тому, що їм так було комфортніше: Лорен виправдовувала своє небажання худнути природженою сором'язливістю, а Джастін пошкодженим ще в школі коліном, яке нібито заважає йому займатися спортом.

Все змінилося в січні 2012 року, коли Джастін потрапив до лікарні з нирковою інфекцією, і з'ясувалося, що він просто не поміщається в апарат для діагностики. На щастя, інфекція виявилася не дуже серйозною і не закінчилася летальним результатом.


Лорен стала легшою на 78, а Джастін на 157 кілограмів. Вони кажуть, що родичі, яких вони не бачили останні пару років, в прямому сенсі їх не впізнають.


Після того, як улюблений похід у ресторан вони замінили на заняття спортом, їх життя стало куди щасливішим, і в будинку запанувала любов, якої раніше не вистачало, визнають подружжя Шелтон. Тим більше, що худнути разом, куди простіше, кажуть Джастін і Лорен.

 Джерело
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Вони зробили це разом! Вони зробили це разом! Reviewed by Vasyl Markovych on 9/18/2013 09:47:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.