16 способів, що допоможуть вам схуднути

Ось шістнадцять способів позбутися ваги. Більшість із них цілком доступні для кожного із нас.

 
Їзда на велосипеді

Якщо вправи здаються вам нудними, спробуйте їзду на велосипеді. Вона не така одноманітна, як, наприклад, заняття в спортзалі. При їзді на велосипеді ви можете спалити до 1000 ккал за годину.


Аеробіка

Активні заняття аеробікою можуть допомогти вам витратити до 800 ккал. Тому якщо ви хочете схуднути, регулярно займайтеся аеробікою.


Плавання

Якщо ви любите воду, чому б не використовувати плавання для схуднення? Таким чином можна спалити до 800 ккал на годину. Крім того, плавання зміцнює м'язи.

Танці

Танці дозволяють вам позбавлятися від зайвої ваги із задоволенням. Так що не відмовляйтеся від цього захоплюючого способу схуднути. Кількість витрачених калорій залежить від виду танців, швидкі рухи ефективніші. Ви можете спалити до 800 ккал, танцюючи.

Бадмінтон

Бадмінтон - прекрасний вид спорту для того, щоб схуднути. За годину гри ви можете витратити до 800 ккал. Це популярний і доступний вид спорту.

Йога

Йога може допомогти вам схуднути. Заняття йогою розвивають гнучкість і допомагають підтримувати м'язи в тонусі. При заняттях спалюється до 200 ккал.

Кікбоксинг

Заняття кікбоксингом допоможуть вам витратити до 600 ккал, а також зміцнюють м'язи живота, рук і ніг.

Ходьба

Ходьба - найпростіший і доступний спосіб схуднути. При ходьбі задіюються м'язи всього тіла. При регулярній швидкій ходьбі ви можете спалювати до 800 ккал.

Гребля

Ви можете насолоджуватися відпочинком на воді і при цьому худнути. За активного веслування витрачається до 600 ккал на годину. Також можна займатися на спеціальному гребному тренажері в спортзалі.

Батут

Дивно, але навіть стрибки на батуті можуть допомогти вам схуднути. Ви можете спалити до 400 ккал і отримати масу задоволення.

Еліптичний тренажер

Ви можете займатися на еліптичному тренажері. Це простий і безпечний спосіб спалювати до 600 ккал на годину, тренуючи при цьому м'язи всього тіла.

Стрибки

Це найпростіший спосіб швидко скинути вагу. 30-хвилинне тренування дозволить вам позбавитися від 600 ккал. Хіба не чудово?

Скакалка

Якщо у вас мало часу для вправ, спробуйте займатися зі скакалкою. Таким чином можна спалити 800-900 ккал.

Підйом по сходах

Простий підйом по сходах допомагає скинути вагу. Просто не користуйтеся ліфтами, піднімайтеся по сходах 10-20 разів на день, і ви побачите, як вага почне знижуватися.

Присідання

Старий і ефективний спосіб - присідання. З їх допомогою можна спалити 400 кілокалорій. Так що не забувайте про це простому вправі.

Вправи з гантелями

Гантелі давно і широко використовуються для вправ. Вони допомагають зміцнити м'язи рук - біцепси і трицепси.
16 способів, що допоможуть вам схуднути 16 способів, що допоможуть вам схуднути Reviewed by Vasyl Markovych on 5/04/2013 12:19:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.