Як зменшити апетит

appetit1. Пийте воду. У 8-и випадках з 10-и ми плутаємо спрагу з голодом. Склянка води здатна врятувати талію від зайвих калорій, заглушивши помилкові сигнали.

2. Практикуйте акупунтуру. Помасажуйте точку між губою і носом протягом 2-3 хвилин. Нездоровий апетит відступить.

3. Задіюйте дихальну гімнастику. Вона бере участь у розщепленні жирів, а значить, заповнює дефіцит енергії. 20 глибоких вдихів біля вікна або на вулиці придушать бажання поласувати цукеркою.


4. Висипайтеся. Люди схильні компенсувати недосипання переїданням. Усе через те, що від нестачі сну збільшується вироблення греліну, а рівень лептину (гормону ситості), відповідно, знижується. Висновок: більше спиш - стрункішою будеш.
На ніч випивайте маленьку чашку нежирного молока з чайною ложкою меду. Смачний коктейль насичує кальцієм, нормалізує обмін речовин, приборкує голодні спазми і до того ж допомагає швидше заснути.

5. Підключіть ароматерапію. Запахи цитрусових, кави і хвої знімають помилкове відчуття голоду.

6. Затягніть пасок. Приталений одяг не дасть переїсти, нагадавши, що пора закрити рот.

7. Займіться справою. Нездоровий апетит - проблема часто вже не фізіологічна, а психологічна. Ми звикли перекушувати від неробства, заїдати стреси або балуватися плюшками просто тому, що вони у нас є.
Утікайте  від їжі на прогулянку. Знайдіть хобі, яке витіснить з голови фантазії про кулінарні шедеври, - апетит зникне, а тіло порадує красою ліній!

 
Як зменшити апетит Як зменшити апетит Reviewed by Vasyl Markovych on 4/05/2013 12:59:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.