Лікування циститу за допомогою молочних ванночок

Для лікування циститу за допомогою молочних ванночок знадобиться близько 3-х літрів молока, яке необхідно довести до кипіння, а також широкий тазик.

Вилийте великий кухоль кип’яченого гарячого молока в приготований тазик і, трохи остудивши, спробуйте в нього сісти. Якщо шкіра нормально сприймає цю температуру і терпить, то потрібно загорнутися в ковдру по самий пояс.

Доливайте по одному кухлю молока щоразу, коли воно трохи остигає до температури, коли ви не відчуваєте, що воно добре гріє. Продовжуйте це робити доти пір, поки не закінчиться молоко.
Такі процедури рекомендується робити щодня або якщо не виходить, то хоча б через день.
Зазвичай при легкому ступені захворюваності досить 2 - 3-х процедур. Все залежить ще від індивідуальних здібностей організму і задавненостіі захворювання. При хронічній формі лікування може бути досить довгим.

Після проведеної процедури молоко можна злити в банку і зберігати в холодильнику. Абсолютно необов'язково купувати свіже молоко кожен раз.

Домашнє лікування циститу за допомогою молочних ванночок - давнй рецепт. Його здавна використовували народні цілителі світу для лікування таких захворювань.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Лікування циститу за допомогою молочних ванночок Лікування циститу за допомогою молочних ванночок Reviewed by Vasyl Markovych on 4/04/2013 07:53:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.