Масажний матрац чи масажна накидка. Що вибрати?

Періодичні або регулярні болі в шиї і спині відчувають багато людей. В основному, це пов'язано з нездоровим способом життя, частим сидінням за комп'ютером вдома і на робочому місці. 
Послуги професійного масажиста, мануального терапевта, лікувальна гімнастика і фізіопроцедури обов'язково допоможуть, але на це піде чимало часу, сил і засобів. До того ж, як бути з профілактикою захворювань спини і шиї, адже серйозно змінити спосіб життя найчастіше неможливо, а значить, стан здоров'я знову може погіршитися.

Правильне рішення в такій ситуації - купити масажні матраци, які можуть використовуватися щодня як профілактичний і лікувальний засіб.

Це добре рішення, бо допомогти такі матраци можуть людям різного віку.


Ці пристрої оснащуються повітряними подушками, роликами і вібромеханізмамі і роблять дуже делікатне вплив. Матрац допомагає розслабитися, знімає больові відчуття й відновлює рухливість спини і шиї. Основні плюси використання масажного матраца:
 -Ніякої навантаження або тиску на м'язи - процедура проходить під дією сили тяжіння на пацієнта;
 -Можна застосовувати навіть тим пацієнтам, кому протипоказані фізичні навантаження й інше інтенсивний вплив;

 -Ефект від масажу можна порівняти з ефектом сеансу мануальної терапії і наступає буквально після першого сеансу;
 -Можливість самостійно вибрати час, інтенсивність процедури і массируемую область.

Спеціальні масажні накидки можна розмістити на автомобільному сидінні, вдома і в офісі - на стільці, кріслі чи дивані. Таким чином, ви отримаєте мініатюрне переносне масажне крісло. За допомогою накидки можна отримати вібраційне або тепловий вплив на біологічно активні точки, або ж сеанс звичайного масажу, інтенсивність якого вибирається самостійно.

Накидка допомагає зняти втому в області шиї і спини, відновлює нормальний кровообіг і надає розслабляючу дію на організм. Переваги масажної накидки - в її мобільності і компактності. Необов'язково перебувати вдома, щоб нею скористатися: накидку можна взяти з собою на роботу, у відрядження або тривалу подорож.
Масажний матрац чи масажна накидка. Що вибрати? Масажний матрац чи масажна накидка. Що вибрати? Reviewed by Vasyl Markovych on 3/09/2013 02:47:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.