12 вправ від целюліту


Для боротьби з целюлітом можна скористатися вправами, які, не будучи прямо спрямованими на знищення целюліту, але допоможуть вам позбавитися "апельсинової кірки" завдяки своєму додатковому ефекту. 


За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й запобігти його появі. Дія подібних вправ полягає в тому, що під час їх виконання підвищується витрата енергії, за рахунок чого розщеплюється жир в "проблемних зонах". Крім того, тканини зміцнюються зсередини, стають пружними.

Регулярні вправи сприяють кращому кровопостачанню, що забезпечує своєчасний виведення шлаків. Ви можете скористатися комплексом вправ для зміцнення м'язів, регулярне виконання яких допоможе вам позбавитися целюліту або, принаймні, призупинити його розвиток.


 1. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки зчепіть на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи при цьому м'язи живота і сідниці. Розслабте плечі і потилицю. Порахуйте, не кваплячись, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.

2. Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть на неї голову. Для стійкості корпусу зіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть в колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги і опустіть. Повторіть 20 разів. Перекиньтеся на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.

 3. Ляжте набік, голову покладіть на витягнуту руку. Вільною рукою зіпріться об підлогу. Ноги зігніть в колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого перекиньтеся на інший бік і зробіть підйоми іншою ногою.

 4. Ляжте на спину, зчепіть руки на потилиці, ноги зігніть в колінах. Ліву гомілку покладіть на праве коліно або злегка підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміть. Корпус при цьому злегка поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус і ногу. Виконайте вправу 2 5 разів. Після цього змініть ногу і піднімайте корпус, злегка повернувши його до правого коліна.

5. Сядьте на підлогу, руки опустіть. Повернувши тіло на праве стегно (права нога витягнута вперед), одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося підлоги. Тепер витягніть ліву ногу і робіть те ж рух правою ногою. Під час вправи плечі не згинайте, руки не відривайте від підлоги. Виконуйте вправу по 10-12 разів в кожну сторону.

6. Ляжте на підлогу на спину, руки розведіть в сторони. Ноги зімкніть і зігніть в колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу, до підлоги. Плечі і руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів в кожну сторону.

7. Встаньте на коліна, з'єднавши їх, руки витягніть перед собою. Опустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками в протилежну сторону. Повторіть вправу 10 - 15 разів.

 8. Ляжте на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть, направляючи їх трохи вліво. Підніміть і опустіть ноги 10 разів, потім перекиньтеся на інший бік і виконуйте таке ж рух.

 9. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Підніміться на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не міняючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.

10. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно підвівши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот праворуч, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер - повторіть вправу в іншу сторону.

 11. Виконується сидячи, з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.

 12. Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть в коліні і відставте в сторону. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору і опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.

 Їзда на велосипеді - добрий засіб для того, щоб позбавитися целюліту і зробити своє тіло ідеальним. Часу на ці заняття буде потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях. Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Робиться це так. Спочатку, хвилини дві-три, їзда повинна бути повільною, потім з кожним обертом педалей ви підсилюєте темп і через п'ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють, як мотор. У такому посиленому ритмі потрібно їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини знизьте швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.
12 вправ від целюліту 12 вправ від целюліту Reviewed by Vasyl Markovych on 3/06/2013 07:59:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.