Як навчитися сідати на шпагат - відео


Не кожному судилося сісти на шпагат, але історія знає людей, яким це вдавалося. Серед них є молоді і літні, чоловіки і жінки, професійні спортсмени і абсолютно не підготовлені. Головне, як кажуть, бажання. 

Чим же варто пожертвувати заради шпагату? Насправді, не багатьом. Щоб сісти на шпагат, вам буде потрібно, напевно, близько 30 хвилин часу щодня. І то тому, що зазвичай заняття повинні включати розминку, розігрів і власне розтяжку. А на закінчення можна виконати ще й розслаблюючі вправи. 

Щоб краще розігнати кров по тілу, перед початком тренування бажано зробити розминку. Спробуйте зробити кругові рухи руками і ногами, а також нахили тулубом. У програму розігріву можна включити більш активні рухи, наприклад, марширування або стрибки зі скакалкою. За допомогою такої підготовки можна прискорити процес і скоротити ризик травми до мінімуму. 

В якості безпосередньо розтягуючих вправ зазвичай використовуються випади, нахили, перекати та інші. 

1. Почніть з випадів. Під час виконання цієї вправи одна нога виставляється вперед і згинається в коліні, а друга випрямлена і відведена назад. Зберігаючи спину у вертикальному положенні, зробіть по 30 пружинистих погойдувань на кожну ногу. У міру навчання, ноги можна розсовувати сильніше. 

 2. Широко розставте ноги і сядьте на одну з них. Другу залиште прямою. Виконуйте перекати, плавно переносячи центр ваги з однієї ноги на іншу. Таз повинен рухатися паралельно підлозі. Теж 30 разів. 

 3. Тепер сядьте на підлогу і розведіть коліна в сторони, а стопи залиште зведеними. Ця вправа називається «метеликом». Створюйте легкий тиск на коліна, намагаючись торкнутися підлоги. Зробіть 30 повторень. 

4. Не встаючи, розпряміть ноги в сторони і робіть нахили до колін і в напрямку між ногами. Намагайтесь не згинати ноги. Робіть такі нахили, а потім затримайтеся в максимальному нахилі. 

5. Ми все ближче до шпагату. Встаньте і розставте ноги майже максимально широко. Нахиліться вперед, зберігши опору на руки. Тримайте спину прямою. Таз має бути вище плечей. Потім зробіть зворотний рух. Повторіть близько 30 разів. 

6. Розведіть ноги якомога ширше, сідайте на шпагат. Напружуйте м'язи, ніби намагаєтеся піднятися. Період напруги триває 10 секунд і змінюється періодом розслаблення в 5 секунд. 

Потім просто сядьте в максимально низькому положенні і постарайтеся злегка погойдатися вперед-назад. Після виконання розтяжки ляжте на спину і розслабтеся. Спробуйте потрясти ногами, щоб ще більше розслабити м'язи і зв'язки ніг. 

 Повторюйте цей комплекс, як мантру, кожен день. Якщо вам вдасться зберегти регулярність і наполегливість у тренуваннях, ви зможете досягти мети.

Відео: як швидко сісти на шпагат
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Як навчитися сідати на шпагат - відео Як навчитися сідати на шпагат - відео Reviewed by Vasyl Markovych on 3/10/2013 07:37:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.