Шпинатна дієта: мінус 5 кілограм за три дні


Якщо крім красивої і стрункої фігури, ви прагнете мати максимально здорове тіло і організм, то кращим помічником в цьому вам стане шпинат.

 Саме цей продукт допоможе вивести з організму шлаки і очистить його від шкідливих накопичень повністю. 

Сам по собі шпинат є дуже малокалорійний і в теж час такий, що дарує відчуття ситості. Всього 20 ккал знаходитися в ста грамах продукту. А це, як відомо, дуже важливий момент в процесі схуднення. 


Основний принцип дієти дуже простий. Для тих, хто зважився на шпінатний експеримент необхідно з'їдати дві або три невеликі порції приготованого продукту один раз на тиждень. Причому зелень шпинату ви можете додавати в різні страви або робити з нього самостійний салат, заправлений оливковою олією. 

Важливо пам'ятати, що введення в свій раціон даного продукту допоможе вам попередити старіння. Адже тут міститься велика кількість вітамінів С і Е, а вони мають сильний антиоксидантний ефект, що й уповільнює старіння. Зелене листя шпинату дуже сприятливо впливають на здоров'я сітківки очей і шкірний покрив нашого тіла, в загальному.

 Корисні мінерали, що містяться в продукті сприяють нормалізації серцево-судинної системи, покращуючи кровопостачання організму і запобігаючи виникненню судом. Але для того, щоб досягти максимально позитивного результату, потрібно вибирати тільки свіжий шпинат. Якщо слідувати всім правилам, то за три дні тривалості дієти, ви можете вдало скинути від трьох до п'яти кілограм зайвої ваги.
Шпинатна дієта: мінус 5 кілограм за три дні Шпинатна дієта: мінус 5 кілограм за три дні Reviewed by Vasyl Markovych on 3/17/2013 07:30:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.