Антицелюлітний масажер: ручний чи електричний?

Масажери сприяють посиленню інтенсивності проникнення, що дуже важливо при лікуванні целюліту
Ступаючи на стежку війни з целюлітом, будь-яка жінка повинна знати, що одним з основних її союзників буде масаж. Салонний, домашній, мануальний або апаратний - неважливо, головне, щоб він був ефективним і давав стійкий результат. 

На жаль, не всі можуть дозволити собі регулярні походи в СПА-салони. Виходом в цьому випадку може стати самомасаж, проведений за допомогою антицелюлітних косметичних засобів і спеціальних ручних пристосувань.

Отож, чим можуть допомогти масажери, і чи такі вже вони необхідні?

Масажери сприяють посиленню інтенсивності проникнення, що дуже важливо при лікуванні целюліту, а також допомагають дістатися до деяких важкодоступних місць, наприклад, задня поверхня стегон, сідниці. Поступово повертають м'язовий тонус, надають загально зміцнюючий і оздоровчий вплив на організм. Вони прості у використанні, не вимагають спеціального попереднього навчання, а тому відповідь очевидна: індивідуальні домашні масажери потрібні, це альтернатива салонним технікам.


Антицелюлітні масажери дуже різноманітні по виконуваних функціях, механізмах дії, але всі вони можуть бути розділені на 2 групи: ручні, такі, що базуються на механічному способі приведення в дію, і електромасажери.

Асортимент ручних масажерів неосяжний: різні за формою, розмірами і зовнішнім виглядом, всі вони покликані поліпшити кровообіг і лімфовідтікання, нормалізувати клітинний обмін речовин, сприяти усуненню ефекту «апельсинової кірки». Ручними масажерами зручно впливати на живіт, стегна і сідниці.

При цьому тіло попередньо розігрівають в душі, лазні чи сауні, а потім здійснюють ритмічні кругові рухи, додавши на шкіру антицелюлітний крем. Інтенсивність натискання повинна бути помірною, інакше може трапитися травма. Під час масажу повинне спостерігатися почервоніння шкіри, а також відчуватися підвищення температури масованих зон.

Крім пластинчастих, кулькових, пальчикових, роликових масажерів, окремо варто сказати про масажні банки. З їх допомогою стає доступний вакуумний масаж. Він дуже популярний завдяки наданню хорошого лімфодренажного ефекту, швидкому виведенню продуктів розпаду, відновленню мікроциркуляції.

Масажні рукавиці та щітки з жорсткою щетиною також можна віднести до ручного масажера. Вони використовуються при прийнятті ванни або в душі і часто продаються в наборі з антицелюлітним скрабом або гелем. Поряд зі своїм прямим призначенням, рукавиці та щітки допомагають зробити й пілінг.

Різновидів електричних масажерів існує багато. Їх відмінністю від ручних є автоматизований процес роботи з живленням від батарей або електромережі, тобто, застосування не вимагає ручних зусиль. Вони можуть виконуватися у вигляді роликів, пластинок, вакуумних присосок, поясів і еластичних стрічок, з ручками різної довжини, без ручок і т. інше.

Електромасажери в залежності від будови і типу роботи надають температурний вплив, ультразвуковий, механічний (наприклад, вібрація, вакуум), можуть випускати інфрачервоне випромінювання - всі можливості описані в інструкції із застосування апарата.

Експлуатація автоматичних масажерів більш комфортна і зручна, функціональні можливості безмежні, а ефект досягається швидше і якісніше. Але і вартість їх значно відрізняється від ручних.

Тому, наважуючись на покупку, оцініть відсутність протипоказань до застосування того чи іншого методу впливу, визначте, чи будете ви користуватися всіма наявними функціями апарату, дізнайтеся принцип роботи вподобаного антицелюлітного масажера, співставте бажане зі своїми фінансовими можливостями.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Антицелюлітний масажер: ручний чи електричний? Антицелюлітний масажер: ручний чи електричний? Reviewed by Vasyl Markovych on 2/21/2013 03:09:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.