П'ять секретів, що допоможуть вам схуднути

Іноді, щоб схуднути, недостатньо просто рахувати калорії або ходити в спортзал. Часом навіть невеликого дисбалансу обміну речовин в організмі достатньо для появи зайвих кілограмів. Наші звички - річ уперта, але є декілька хитрощів, які допоможуть вам краще контролювати свою вагу або швидше схуднути.

1. Вода є джерелом життя, і людина на 80% складається з води. Дві склянки води на початку дня допоможуть вам правильно почати ранок. Достатнє надходження рідини в організм має ключове значення для серцево-судинної і видільної системи. Вода також допомагає вашим м'язам і зв'язкам ставати більш м'якими і еластичними.

Ще один важливий привід пити більше води - бажання схуднути. Вживання неабиякої кількості рідини протягом дня допомогло багатьом людям скинути вагу або, принаймні, підтримувати його на певному рівні.

2. Існує два періоди часу протягом дня, які ідеально підходять для вживання вуглеводів: ранок і час після фізичної активності. У ці проміжки вуглеводи ефективно використовуються організмом для отримання енергії, і нічого не буде відкладено про запас у вигляді жиру. Продукти з високим глікемічним індексом найкраще вживати саме в ці проміжки. Картоплі, макаронів, шоколаду, білого хліба і т.п. ввечері краще уникати.
Все ж пріоритет у харчуванні краще віддавати сніданку. Як говориться, «сніданок з'їж сам». Сніданок - найважливіший прийом їжі. Дослідження показали, що хороший сніданок, як правило, знижує кількість калорій, які ви споживаєте протягом усього дня.

3. Вживайте менше цукру-рафінаду. Цукор не є натуральним продуктом, а являє собою результат технологічної обробки. Надмірна кількість цукру в крові змушує підшлункову залозу виділяти більший об'єм інсуліну, це призводить до стійкості клітин до інсуліну. Клітини перестають реагувати на сигнали інсуліну, що, в остаточному підсумку, стає причиною ожиріння і цукрового діабету.

4. Крім продуктів з високим глікемічним індексом, вам необхідно уникати також оброблені продукти, особливо фаст-фуд. Важко зламати цю звичку, тому що синтетичні хімічні компоненти фаст-фуду, є слабкими наркотиками. Кукурудзяний сироп, глутамат натрію, гідрогенізовані олії, очищена сіль, а також інші хімічні компоненти, що знаходяться в оброблених продуктах, діють на мозок так само, як кокаїн.

5. Знайдіть для себе оптимальні вправи. Тренування з підйомом обтяжень дозволяє організму втрачати калорії і після занять. Відомо, що зростаючі м'язи споживають більше калорій і виробляють ІФР-1 (інсуліноподібний фактор росту), що розриває порочне коло інсуліорезістентності і ожиріння.
Головне - правильно підібрати свою вагу. Не кидайтеся в крайності і не використовуйте занадто великі і занадто маленькі ваги. Перші з них таять ризик ушкоджень м'язів і зв'язок, другі - менш ефективні. Ключ у тому, щоб знайти правильний вагу для кожної вправи, який дозволить вам виконувати 10-15 повторів в 3-4 сетах.
П'ять секретів, що допоможуть вам схуднути П'ять секретів, що допоможуть вам схуднути Reviewed by Vasyl Markovych on 1/12/2013 11:27:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.