Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Сонячне затемнення
Сонячне затемнення 21 серпня 2017 року, яке прозвали «великим американським затемненням», буде спостерігатися практично на всій території Північної Америки і великій частині Південної. У перспективі воно може помітно позначитися на долі США.

 Про це розповів відомий астролог Влад Росс.

Астролог передбачає, що в зв'язку з затемненням в США можуть відбутися сильні зміни, пов'язані, в тому числі, і з президентом Дональдом Трампом.

    «Це затемнення буде відбуватися в карті Трампа на Марсі. Марс символізує небезпеку замаху, якихось скандалів, судового розгляду. Цілком можливо, що загроза імпічменту стане для нього по-справжньому реальною», - заявив він.

В цілому найближчим шість місяців стануть періодом підвищеної небезпеки здійснення терактів як на території США, так і в усьому світі. Це пов'язано з тим, що воно буде відбуватися недалеко від Марса.
Астролог вважає, що в одній з країн Близького Сходу, Єгипті або Саудівської Аравії, може статися державний переворот. Владу в цих країнах можуть захопити терористи ІДІЛ.
 
Крім того, сонячне затемнення 21 серпня може стати початком кінця правління президента Росії Володимира Путіна. Росс зазначив, що 18 років тому, в серпні 1999 року, за кілька днів до сонячного затемнення, Путін був призначений наступником Бориса Єльцина. Тобто Путін перебуває в «аурі» затемнення.

    «В астрології прийнято вважати, що людина, яка приходить до влади на затемненні, стає фатальною фігурою для країни, фатальною фігурою для тієї території, де він обраний, і в цілому для континенту», - стверджує Росс.
Експерт стверджує, що людина, яка прийшла на тлі затемнення, повинна на ньому ж і піти.

    «Після цього затемнення я не дам і ламаного гроша за його сприятливе правління в майбутньому. Принаймні можу сказати точно, що для нього назріває дуже жорстка ситуація », - сказав астролог.

Астролог заявляє, що затемнення - це кармічно невідворотна річ, від якої не зможе захистити навіть найнадійніша охорона.
Він упевнений, що на тлі цього затемнення назрівають кардинальні зміни в світі. В першу чергу через зміну зовнішньої політики Росії і США.
Україна не опиниться під вплив затемнення, оскільки на території країни не буде спостерігатися це астрономічне явище.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину