СБУ затримала блогера, що шпигувала для окупантів

Служба безпеки України затримала на Запоріжжі шпигунку окупаційних сил РФ. 

Мелітополь. Затримання шпигунки
Фото СБУ.
"Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Мелітополя, яка позиціонувала себе відомим регіональним блогером, систематично за матеріальну винагороду збирала і передавала терористам інформацію про переміщення, місця дислокації, озброєння і чисельність Збройних Сил України, які задіяні в проведенні антитерористичної операції", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зловмисниця "доповідала куратору про суспільно-політичну ситуацію в Мелітополі та районі", а також "публікувала в різних інформаційно-політичних паблік антиукраїнські матеріали із закликами до зміни меж території України, насильницької зміни конституційного ладу і інші тенденційні тексти для збільшення соціальної напруженості".

"Під час обшуку за місцем проживання зловмисниці співробітники СБ України вилучили комп'ютерну техніку, засоби зв'язку, фото- і відеотехніку з доказами передачі інформації терористичній організації "ДНР". Відкрито кримінальне провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) і 258 -3 (сприяння діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України", - додали у спецслужбі.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину