Росія піде з Донбасу - Гримчак

Гримчак
Рішення про виведення Російською Федерацією військ з Донбасу вже прийнято.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрій Гримчак в ефірі "5-го каналу".

"Я думаю, що рішення щодо Донбасу, по великому рахунку, вже прийнято – вони підуть звідти. Єдине, що сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі", - заявив Гримчак у відповідь на прохання прокоментувати результати зустрічі спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера з помічником російського президента Владиславом Сурковим.

На його думку, поведінка Суркова після зустрічі з Волкером було цілком природним в даній ситуації. Зрозуміти, що насправді відбувалося на зустрічі, вдасться по приїзду Волкера до Києва.

"Вони тут будуть з міністром оборони США, я так думаю, що будуть на нашому параді. Нагадаю, Президент України у Мюнхені заявив, що без нас жодне рішення прийматися без нас не буде. Тому спочатку прилетів Волкер в Україну, був на лінії розмежування, потім об'їхав всіх наших союзників, потім поїхав розповідати, що потрібно робити росіянам. Я думаю, що все буде добре", - сказав Гримчак.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину