Радикали закликають прикордонників стріляти у Саакашвілі

Ляшко і Мосійчук
Радикали Ляшко і Мосійчук обурені наміром Саакашвілі прорвати кордон України і повернутися в країну всупереч забороні. 
У відповідь на це, вони закликали прикордонників без вагань стріляти по кожному, хто зазіхає на недоторканність державного кордону України.

Так, на своїй сторінці в Facebook лідер Радикальної партії Олег Ляшко написав, що посягання на непорушність державного кордону України - це невизнання суверенітету країни.

«Тому звертаюся до наших героїчних прикордонникам без роздумів стріляти в кожного, хто прориває кордон», - заявив Ляшко.
Радикал порадив Саакашвілі найняти кращих адвокатів і звертатися до суду, а не проривати кордони.

Також без коливань застосовувати вогнепальну зброю і реагувати на всі спроби прориву або блокування державного кордону України закликав народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук.

«Навесні 2014 я був свідком того, як жителі Донецької та Луганської областей піддавшись на заклики політиків-провокаторів блокували і захоплювали пункти пропуску і прикордонні застави на кордоні з РФ. На жаль, тоді прикордонники не застосували зброї і як наслідок своєї бездіяльності призвели до початку війни на Сході України», - написав він у Facebook.

При цьому Мосійчук заявив, що план Саакашвілі з проривом кордон є злочином проти України. Такий крок зіграє на користь Кремля і дискредитує Україну в очах світової спільноти.
«Це по суті удар в спину воює українській державі і нації!», - написав він.

На такі заяву Радикалів Махали Саакашвілі відреагував образами на адресу Ляшка.

«Ця ахметовська шавка закликає стріляти в людей, мабуть, лаври Пашинського не дають спокою», - написав він на своїй сторінці в Facebook.
Саакашвілі заявив, що повернеться і буде оскаржувати позбавлення громадянства в судах. Він зазначив, що «жоден указ переляканого президента» не скасовує того факту, що юридично Україна - єдине в світі місце його проживання.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа