Палата представників Конгресу США підтримала антиросійські санкції

Конгрес США, санкції
Палата представників конгресу США підтримала законопроект щодо нових санкцій проти Росії, Ірану і КНДР за підсумками голосування. Про це повідомляє Reuters.

Для ухвалення документа були потрібні голоси двох третин членів палати. Документ підтримали 419 членів палати, 3 голосували проти. Закон повинен пройти через Сенат, перш ніж він буде направлений у Білий дім на підпис президента.

Білий дім дав зрозуміти, що в цілому підтримує документ, який передбачає серйозне обмеження повноважень глави держави в питанні прийняття і, відповідно, скасування санкцій.

Зокрема, законопроект містить пункт, який зобов'язує президента заздалегідь узгоджувати з законодавцями будь-які пом'якшення або скасування санкцій. Попередні обмежувальні заходи, як правило, вводилися указами президента і відповідними наказами Мінфіну США.

Нові санкції в разі прийняття можуть стати наймасштабнішим і комплексними з початку 2014 року, коли через анексію Криму і події на сході України в США був ухвалений цілий пакет обмежувальних заходів щодо російських осіб і компаній.

У Кремлі очікувано заявили, що «вкрай негативно» оцінюють законопроект.

Як повідомлялося раніше, Трамп має намір детально вивчити проект закону, підготовлений Конгресом, в якому поряд з односторонніми санкціями проти Ірану і КНДР передбачені більш суворі обмежувальні заходи щодо Росії.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину