Американці перевірять доходи антикорупціонера Шабуніна

А "шабуністам" - не позаздриш. Спершу колишній прес-секретар Держдепу по них пройшовся катком, тепер - це.
Шабуніна запідозрили в крадіжках грошей

"У США ініціювали перевірку використання грошей американських платників податків громадськими організаціями в Україні... Як з'ясувалося, одним із суб'єктів розгляду стала громадська організація – Центр протидії корупції в Україні, яку очолює активіст Віталій Шабунін. Організацію підозрюють у нецільовому використанні виділених програмами США грантових коштів, а членів Центру - у незаконному збагаченні за рахунок грошей американських платників податків", - сказано в повідомленні Fox News.


Що тепер? Адвокати? Суди? Так американським суддям же "за консультації" "шабуністи" не платять. Там же таки судитися треба буде! Ще й програти можна...

Що сталося? Та дуже просто. Розумієте американські урядові структури - це не добрі феї, які прийшли, грошей дали, відкат забра... коротше, і так - без кінця. Ні.

Американські урядові організації грощі давали не аби Шабунін садибки купуваав, і не аби знакові шабуністи на Ібіцах засмагали - а для цілком конкретних проектів з цілком конкретною кінцевою метою.

І розходування своїх грошей американці дуже ретельно відслідковують. Американці - не збіговисько вомбатів і бізнес-авантюримтів, це нація торгашів і промисловців, яка намбер ван стала тому, що сміливо інвестує і водночас - жорстко контролює на що ті інвестиції розходуються.


Шабуністи були їм корисні коли в шабуністів під дупами земля горіла, коли ж ті стали НЕ боятися витрачатися на садиби і Ібіци - все. Мавр зробив свою роботу. Надходить час інвестувати в інших маврів, які таки наполегливо перетворюватимуть Україну в нормальну країну, в яку Захід не боятиметься інвестувати. В яких як раз зараз земля горить під дупою - бо таки борються.

Борються з першопричиною, а не створюють видовищну імітацію.

"Шабуністи", мої співчуття! Шара - фсьо. Казав же вам - навчайтеся шабрити станіни, ремонтувати гідравлічні системи та точити вали і вісі. Навчайтеся приносити користь співгромадянам. Знадобиться!

До речі - ще й зараз не пізно.
Dmitro Vovnyanko

Додамо, що сам  Шабунін усі заяви про начебто придбаний ним дорогий маєток площею 200 квадратних метрів активно спростовує.

«Мій будинок 120 кв. м, а не 200. Це перевіряється двома кліками в реєстрі нерухомості, який ми змусили відкрити майже три роки тому. Мій будинок коштує 83 тис. дол. (з кухнею і технікою), а не 250 тис. дол. Я про це писав ще минулого вересня. Я здивований кількістю спільних друзів з людьми, які розганяють цю СБУшну заказуху», – писав він у facebook наприкінці квітня.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину