Помідори знищують рак шлунку

Помідори проти раку
Біологічно активні речовини, що їх  містяться томати, здатні вбивати злоякісні клітини. Дослідники в лабораторних умовах протестували екстракт з плодів двох італійських сортів помідорів, Сан-Марцано і Corbarino, додавши його до клітин раку шлунка різного ступеня агресивності. Виявилося, що екстракт не тільки успішно пригнічує ріст пухлинних клітин, але і не дає їм мігрувати, тобто поширюватися по організму, вражаючи інші тканини і органи. В результаті ракові клітини гинуть.
Раніше вважалося, що корисні властивості томатів визначаються каротиноїд лікопін, від якого залежить їх червоний колір. Лікопін - біологічно активна речовина, що володіє потужними антиоксидантними властивостями. Однак дослідження показало, що антипухлинний ефект томатів пов'язаний не з одним лікопіном, а з цілим комплексом присутніх в них речовин.
Автори дослідження вважають, що самі помідори або томатний екстракт цілком можуть використовуватися в якості заходів профілактики раку шлунка, а також у складі комплексної терапії цього захворювання.
Раніше було виявлено, що міститься в помідорах речовина лікопін нейтралізує вплив радіації.

Плюс до теми

:
Помідори знищують рак шлунку Помідори знищують рак шлунку Reviewed by Vasyl Markovych on 5/17/2017 12:25:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.