Садовий у передчутті, що його таки посадять. Ми - не проти!

Садовий. кримінальна справа
Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що під час зустрічі з Петром Порошенком минулої суботи вів переговорів щодо блокади на  Донбасі, бо, мовляв, у нього немає відповідних повноважень для цього.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав сам лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий.

"За суботній зустрічі з Президентом хочу ще раз чітко підкреслити. Я не проводив ніяких переговорів щодо блокади ОРДЛО, оскільки не є її організатором, і не мав і не можу мати (!) Ніяких повноважень від активістів блокади на такі переговори", - зазначив він .

"Президент запитав, яка моя позиція - я відповів. Вона співзвучна з позицією" Самопомочі ". Ситуацію, на нашу думку, можуть врегулювати:

- Звільнення за всяку ціну наших полонених (якщо навіть необхідно буде міняти за формулою "один на сто", то треба міняти)

- Прийняття Закону про визнання статусу територій підконтрольних "ЛНР" і "ДНР" як окупованих Росією з усіма міжнародно-правовими наслідками (і забороною торгівлі автоматично) ", - пояснив Садовий.

"З суботніх зустрічей дізнався, що вже скоро повинен отримати від прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Звичайно, я не пов'язую це, ні з позицією" Самопомочі "в парламенті, ні з особливостями української політики. Так співпало просто", - додав він.

Нагадаємо, що 15 вересня працівники Генпрокуратури спільно з працівниками Національної поліції провели слідчі дії в кабінетах міської ради щодо встановлених фактів зловживання службовими особами міської ради при укладенні тих чи інших правочинів під час реалізації проекту індустріального парку.

Відтак мер Андрій Садовий може сісти за грати через землі села Рясне-Руське, продані ним без згоди місцевої громади.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Доба в зоні АТО: один наш воїн загинув, один - поранений