У Варшаві сварилися через "українізацію польського ринку праці"

Протест у Варшаві
У Польщі нечисельна групка місцевих радикалів із «Національно-радикального табору» (ONR) і «Всепольської молоді» протестували перед будівлею Канцелярії прем'єр-міністра проти східної імміграційної політики уряду і проти приїзду українців до країни.

Як повідомляє Польське радіо, на думку учасників демонстрації, настає «українізація польського ринку праці».

«На нашу думку, це продовження політики« Громадянської Платформи ». З 2016 року в Польщу приїхало понад мільйон українців. На погляд ONR відбувається поступова українізація польського ринку праці», - заявив спікер ONR Томаш Калиновський.
За його словами, уряд створює умови, в яких роботодавці можуть замінювати польських працівників українцями, які готові працювати за більш низьку винагороду. Внаслідок цього - переконував Калиновський - поляки виїжджають на заробітки на Захід, зокрема в Німеччину.

Учасники протестів заявляли, що маніфестація спрямована проти діяльності уряду, а не «проти якогось конкретного народу».

Перед Канцелярією прем'єра зібралася також контрманіфестація. Її учасники, які виступали з транспарантом «Моїй батьківщиною є гуманність», вигукували: «Польща вільна від фашизму» і «Націоналізм не пройде». Обидві демонстрації поділяли поліцейські.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину