Поранено двох волонтерів. Один із них - Юлія Толмачова зі Львова

Юлія Толмачова
Юлія Толмачова.
Сьогодні, 8 березня, у зоні АТО на Донбасі снайпери окупантів поранили двох українських волонтерів.
Про це на сторінці в Facebook повідомив волонтер Богдан Ковальов.

"Тримайте кулаки, моліться, підтримуйте. У нас в команді є поранені. Юлія Толмачова та Сергій Адомяк потрапили під снайперський вогонь з боку сєпарского терикону.
Стан обох не важкий. Прошу не обривати їх телефони. Ситуація під повним контролем, вся необхідна допомога надається", - написав він.

Журналіст Роман Бочкала у себе в Facebook також повідомив про поранення волонтерів: "Волонтер Юлія Толмачова дійсно поранена. Волонтерський мікроавтобус "Мерседес Віто" був обстріляний імовірно снайпером. Якимись розривними кулями. Це сталося сьогодні в обід при виїзді з Жованки (в районі Зайцевого). у Юлі постраждала голова. Первинне обстеження показало, що мозок не зачеплено. Але начебто є дрібні осколки. Вже йде борт, який доставить Юлю в Дніпро. Там слово за нейрохірургами військового госпіталю. Спасибі ВСУ за екстрену організацію всієї необхідної допомоги! Загрози життя немає. за кермом був волонтер Сергій Адамяк, у нього постраждала рука. Лікарі кажуть на гітарі гратиме не гірше, ніж раніше. Все могло бути набагато гірше... Молимося за швидке одужання наших друзів. Ще вчора ми були разом в Авдіївці. .. Привітали, з # ці ".

Координатор групи військових лікарів полковник Володимир Роговський розповів, що Юлія Толмачова отримала вогнепальне осколкове поранення м'яких тканин голови і струс головного мозку легкого ступеня. Її колега Сергій Адамяк отримав важке вогнепальне поранення лівої руки. Оперативне втручання пройшло без ускладнень. Загрози для життя обох пацієнтів немає.

Завдяки координаційній раді допомоги пораненим, створеному при Дніпропетровській облдержадміністрації в рамках військово-цивільного співробітництва і зокрема, раднику голови Дніпропетровської ОДА Тетяні Губі, о 17 годині обоє пацієнтів евакуйовані в Дніпро .

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину