Насіров намагався вийти із суду на своїх двох

Насіро в суді
Після того як главі ДФС Роману Насиров повідомили, що він вільний він намагався встати і піти, але адвокати його стримали. Про це заявив нардеп Андрій Журжій біля будівлі суду.

«Коли співробітники НАБУ оголосили Насиров, що він вільний і може вільно пересуватися, він намагався встати з ліжка відразу, але адвокати його попросили лежати, бо ще рано», - повідомив Журжій.
Зараз, за ​​його словами, адвокати Насирова просять НАБУ оголосити про проведення будь-яких слідчих дій, щоб його могли вивезти з приміщення суду, яке заблоковано активістами.

У той же час активісти розходитися не збираються і планують залишатися під судом до 9:30 ранку, коли зможе початися засідання.

Слідчі НАБУ покинули будівлю.

Учасники акції протесту заявили, що готові забезпечити підозрюваного всім необхідним, щоб дочекатися рішення суду. В тому числі, продуктами харчування та медикаментами і навіть спеціальним медичним обладнанням.

Раніше до активістів вийшов адвокат Насирова і оголосив заяву від його імені. У заяві говориться, що Насиров «ні на хвилину не симулював і не робив з себе жертву».

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Доба в зоні АТО: один наш воїн загинув, один - поранений