Канада стає раєм для наркоманів

1 липня 2018 року, в день національного свята, у Канаді стане легальним вживання марихуани для відпочинку.
Легальне вживання коноплі в Канаді

Ліберальний уряд країни зараз готує пакет документів, який відбудеться у першій декаді квітня, повідомляє CBC.

Легалізація марихуани стала однією з найбільш суперечливих обіцянок чинного прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, зроблених ним під час передвиборної гонки. Зміни до законодавства повинні вступити в силу 1 липня 2018 року, у свято День Канади.

Відповідно до законопроекту, Федеральний уряд буде визначати постачальників марихуани в країні і ліцензувати виробників. У той же час, провінції будуть мати право вирішувати, як саме продавати і поширювати марихуану, а також встановлювати ціни на коноплі. Крім того, провінції будуть мати можливість встановлювати більш високий віковий ценз для покупки канабісу, ніж поріг у 18 років, який рекомендує уряд країни.

В законопроекті зазначено, що без ліцензії канадцям дозволять вирощувати не більше чотирьох рослин конопель одночасно. Додамо, що медична марихуана легалізована в Канаді з 2001 року. Її вирощують 40 ліцензованих виробників.

Плюс до теми

:
Канада стає раєм для наркоманів Канада стає раєм для наркоманів Reviewed by Vasyl Markovych on 3/28/2017 01:05:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.