Міносвіти анулювало ліцензії вузам Криму і окупованого Донбасу

Міністерство освіти і науки анулювало ліцензії 71 вищого навчального закладу, розташованого на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей, Криму і Севастополя.
Про це йдеться в повідомленні міністерства.
"В результаті окупації Криму і збройної агресії РФ на сході України з 2014 року частина вищих навчальних закладів виявилася в населених пунктах, на території яких органи державної влади, зокрема Міністерство освіти і науки України, тимчасово не здійснюють свої повноваження", - йдеться в ньому.

Раніше Акредитаційна комісія рекомендувала Міносвіти анулювати ліцензії на здійснення освітньої діяльності тих вузів, які переміщені на підконтрольну територію.

"1 лютого 2017 наказами МОН №№14-л, 15-л і 16-л був затверджений перелік вузів, які позбавлені ліцензій, тобто не є легітимними і не мають права здійснення освітньої діяльності", - підкреслюється в повідомленні.

Зокрема, ліцензій позбавлені 32 ВНЗ 1-4 рівня акредитації, які перебувають на непідконтрольній території Донецької області, 14 вузів 1-2 рівня акредитації - на непідконтрольній території Луганської області, 25 вузів 1-4 рівня акредитації - в Криму (в тому числі 6 приватних вузів).


Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину