Суд призупинив дію указу Трампа про міграниів

Федеральний суд в Сіетлі (штат Вашингтон) призупинив дію указу президента США Дональда Трампа про припинення прийому біженців та видачу віз громадянам семи держав, населених переважно мусульманами, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Дію указу припинено до тих пір, поки не буде розглянуто позов, поданий в цей суд місцевою прокуратурою. В позовній заяві вона вимагає визнати основні положення указу неконституційними і скасувати його.

Прокурор штату Вашингтон Боб Фергюсон, коментуючи рішення призупинити дію указу, назвав його свідченням торжества закону в США. Він додав, що тепер люди, що потрапили під дію указу, знову зможуть звертатися за візами.

Зазаначається, що понад 100 тисяч американських віз були анульовані після указу президента США Дональда Трампа, який ввів заборону на в'їзд для громадян з країн із переважно мусульманським населенням. Про це заявив юрист, який представляє інтереси американського уряду, відповідаючи на питання судді під час слухань у федеральному суді в штаті Вірджинія.
Натомість представники влади говорять про 50 тис. скасованих віз.

Нагадаємо, 27 січня президент США Дональд Трамп підписав указ, згідно з яким на 90 днів забороняється в'їзд в США для громадян Іраку, Ірану, Сирії, Судану, Ємену, Лівії та Сомалі. Заборона на в'їзд поширюється також на власників грін-карт, що дають право на проживання в США.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа