В окупованому Криму з'явилося Українське радіо

На територію окупованого Росією Криму розпочалося мовлення Українського радіо.
Радіовишка, Чонгар

Як повідомив член Національної ради з телебачення та радіомовлення України Сергій Костинській на своїй сторінці у Facebook, крім Українського радіо у Криму запрацювало Meydan Radiosı.

"Вже зараз можете слухати в Криму Українське Радіо на 100.7 та Meydan Radiosı на 101.4 та 90.8", - сказано в повідомленні Костинського.

Водночас парламентська газета Голос України 9 лютого повідомляє, що наразі в ефірі лише перший канал Українського радіо (100,7 FM), а Meydan Radiosı (101,4 FM) так само як Крим Реалії (105,9 FM) і Херсон FM (107,8 FM) поки що лише отримали ліцензії на мовлення через вишку, побудовану біля села Чонгар Генічеського району Херсонської області.

"У зону впевненого прийому згаданих українських станцій відтепер потрапляють Генічеський і Новотроїцький район Херсонщини, міста Джанкой, Джанкойський і Червоноперекопський райони АРК. Але "впіймати" передачі УР-1 вже зараз можна і в Сімферополі. Хоча патріотично налаштовані мешканці Криму кажуть, що саме у Сімферополі їх уже намагаються глушити", - зазначає видання.


Нагадаємо, монтаж телевежі в Чонгарі розпочався 2 грудня. Окупаційна "влада" півострова пообіцяла не допустити мовлення українських каналів в Криму з материкової України.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа