Різдво в Україні буде зі снігом і лютим морозом

Погода на Різдво
6-8 січня 2017 року на території більшості областей України очікуються сильні снігопади. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій у своєму Facebook.

Так, через переміщення циклону з Чорного моря у низці областей йтимуть сильні снігопади та хуртовини, а швидкість вітру сягатимуть 15-20 м/с. Очікується, що висота снігу сягне 35 см.
"На території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Сумської, південних районів Київської, східних районів Вінницької областей очікуються снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25-30 см, на Одещині та Миколаївщині до 35 см, сильні тривалі хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, у Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській областях відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах", — йдеться у повідомленні ДСНС.
Київ вкриє снігом у межах 10-15 см. Температура повітря впаде до 15-18 градусів нижче нуля.

У західних та північних областях температура впаде до 11-16 градусів нижче нуля, а в Карпатах та Прикарпатті буде до 20-25 градусів морозу. Очікується, що 9 січня небезпечні явища послабляться.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину