У Трампа відмовились від зустрічі з Бойком

Бойко хоче зустрічі з Трампом
Київські чиновники щосили намагаються загладити свою провину перед обраним президентом США Дональдом Трампом після їх підтримки Хілларі Клінтон. Про це пише американський сайт Politico в статті під заголовком «Спроби України нашкодити Трампу вдарили по ній самій».

Детально аналізуючи дії української влади під час передвиборчої кампанії в США, Politico одночасно звертає увагу і на дії деяких керівників української опозиції.

«Конкуренти Порошенко прагнуть отримати вигоду з його ризикованих відносин з командою Трампа ... Кілька потенційних опонентів Порошенко приїжджали до Вашингтона після виборів, щоб зустрітися з союзниками Трампа», - стверджує Politico.
«Ніхто з українців не має доступу до Трампу - вони в розпачі, що не можуть отримати доступ, і готові щедро заплатити за це», - пише Politico, посилаючись на американського консультанта, чия компанія нещодавно зустрілась у Вашингтоні з одним з лідерів «Опозиційного блоку» Юрієм Бойко.

На думку Politico, «Бойко, як і Янукович, має проросійський світогляд».

При цьому Politico вказує на вельми цікаву деталь, яку в українських ЗМІ не аналізують. Посилаючись на вищезгаданого американського консультанта, сайт звертає увагу на те, що Бойко "розглядає можливість власної президентської кампанії, а його представники запропонували" заплатити "дуже багато грошей», щоб отримати доступ до Трампа і його інавгураційних заходів».

У Вашингтоні відмовилися від пропозиції, пояснюючи що «це звучало підозріло, ми не хочемо встрявати в такого роду речі».

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину