Троє загиблих морпіхів на власний ризик пішли у розвідку - журналіст

Троє бійців морської піхоти, які загинули в зоні АТО, без відома командування вийшли на передову під Маріуполем на розвідку позицій бойовиків.
Про це у своєму Facebook розповів журналіст Юрій Бутусов.

«8 січня троє бійців 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти: командир відділення молодший сержант Сергій Сонько (23 роки), і його підлеглі молодший Микола Охрименко (53 роки), старший матрос Сергій Трубін (29 років), без відома командування вийшли на передову в районі населеного пункту жовтня за Маріуполем. Це були мотивовані бійці, гідні люди. Микола Охрименко на фронті більше двох років, до війни жив у Донецьку. Вони не хотіли просто сидіти на «опорнику», вони хотіли повної свободи дій», - зазначив Бутусов.
За його словами, всі вони були тверезими.

«Судячи з усього, воїни вирішили зробити розвідку позицій противника, їм вдалося таємно вийти на передову, і підійти до лінії оборони. На жаль, сталася трагедія - воїни підірвалися на міні. Ніхто не знав, де їх шукати, і тому ніхто не міг прийти на допомогу ... Їх тіла виявив противник 11 січня. Сьогодні тіла загиблих вдалося повернути і передати рідним для поховання», - повідомив він.
Бутусов додав, що українська армія - єдина в світі, де в «самоволку» ходять не тільки на відпочинок, але і в бій.

«Така реальність не оголошеної війни під час оголошеного« перемир'я », коли діють обмеження на бойові дії, але при цьому війна триває щодня, і наші воїни самі шукають можливості завдавати шкоди ворогові. На жаль, в 2016-му таких «самовільних» виходів на фронті були сотні - коли бійці брали і беруть відповідальність за весь ризик на себе, і діють самостійно. На жаль, в таких «самоволках» втрати бувають справжніми, які потім як правило оформляють у законному порядку, мовляв, все за наказом », - зазначив Бутусов.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти