Прокуратура розслідує, як Савченко здалася в полон бойовикам

Військова прокуратура України почала досудове розслідування з приводу бою 17 червня 2014 року, в якому Надія Савченко потрапила в полон.

Це випливає з відповіді Генеральної прокуратури України на журналістський запит.

"... Військовою прокуратурою Харківського гарнізону внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості з ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 425 КК України, за фактом недбалого ставлення службовцями особами військової частини В0624 до служби, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді загибелі 16 військовослужбовців, попадання 7 військовослужбовців в полон незаконних збройних формувань, а також захоплення, 17.06.2014 в районі м Щастя Луганської області, представниками незаконних збройних формувань військової техніки зазначеної військової частини ", - сказано в документі.

В0624 - військова частина батальйону "Айдар". У січні 2015 року № частині був змінений.

ГПУ про справу Савченко

Як наголошується, в рамках вказаної кримінальної виробництва звинувачень поки нікому не висунуто.

Раніше на прес-конференції лідер організації "Розвиток української молоді" Євген Господинюк заявив, що досудове розслідування відкрито військовою прокуратурою Харківського гарнізону проти Надії Савченко за військову недбалість.

Справа зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 28 листопада.
Господинюк зазначив, що його організація подавала заяву до Військової прокуратури на підставі свідчень бійців, які були разом з Савченко.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину