Українка очолила МЗС Канади

Христина Фріланд
Христина Фріланд. Вікіпедія.
Десятого січня відбулися важливі перестановки в федеральному уряді Канади. Зокрема, главою міністерства закордонних справ цієї країни стала Христя Фріланд, мати якої - українка.
 Раніше Христя Фріланд очолювала міністерство міжнародної торгівлі. З березня 2014 року вона знаходиться в числі офіційних осіб Канади, яким заборонений в'їзд в Росію.

У Міністерстві закордонних справ Росії підтвердили факт знаходження нового міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд в російському списку санкцій.

"Вона знаходиться під санкціями з 2014 року, це не секрет. Вона була внесена до списку санкцій у відповідь, так як Канада ввела обмеження на адресу Росії, включаючи офіційні особи", - повідомило джерело в МЗС РФ, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому він додав, що питання виключення Фріланд з відповідного списку санкцій - це "питання взаємності і дзеркальності". Однак це не завадить контактам російських офіційних осіб з новопризначеним міністром.

Христя Фріланд — канадська письменниця, журналістка і політик
Христя Фріланд — канадська письменниця, журналістка і політик. Вона займала різні редакторські посади у виданнях Financial Times, Globe and Mail і Thomson Reuters, де була керуючим директором і редактором споживчих новин.
Урешті Фріланд оголосила про  намір балотуватися на довиборах до парламенту Канади від Ліберальної партії. Вона виграла внутрішньопартійні праймеріз 15 вересня 2013 і була обрана до парламенту 25 листопада. У листопаді 2015 стала міністром міжнародної торгівлі Канади. 

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа