Як виглядає національний костюм "Міс Україна Всесвіт 2016"

Образ національного костюму складається з блузки–корсета, пишної спідниці та головного убору і називається “Квітуча Україна”.
"Міс Україна Всесвіт 2016" Олена Сподинюк, яка представлятиме країну на конкурсі "Міс Всесвіт-2016", показала національний костюм, у якому вийде на фінал — 30 січня 2017 року.
Образ національного костюму складається з блузки–корсета, пишної спідниці та головного убору і називається “Квітуча Україна”.
Головним елементом вбрання є старовинний вишитий вручну килим, з якого зроблена спідниця. Основа килима – льон чорного кольору, на якому вишиті вовняними нитками великі яскраві квіти. За різними оцінками, килиму вже близько 70 років. Він був придбаний у приватного колекціонера на одному з київських антикварних зльотів.

На створення національного костюма було затрачено близько чотирьох місяців кропіткої роботи. Над ним працювала команда з шести швачок. Загальна вага костюма – понад 25 кілограмів. Щоб звикнути до таких шатів, потрібно кілька тижнів тренувань. Проте, Олена Сподинюк – переможниця 10-го ювілейного конкурсу "Міс Україна Всесвіт-2016", урочиста церемонія якого відбулася 29 червня 2016 року в Києві, – професійна спортсменка.

Національний костюм

19-річна красуня переїхала до Києва з Криму. Дівчина зізнається, що рішення брати участь у конкурсі у неї з'єднання явилося під впливом землячки – Джамали. Олена розповіла, що 5 років професійно грала у гандбол. В 12 років вона потрапила в молодіжний олімпійський резерв України. Тепер дівчина буде представляти Україну на конкурсі "Міс Всесвіт-2016".

Нагадаємо, що фінал цього конкурсу відбудеться 29-30 січня 2017 року.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти