Поліцейські під Києвом влаштували стрілянину. П'ятеро загиблих

Бійня під Києвом
Цієї ночі в селищі Княжичі Броварського району сталася жахлива трагедія в результаті якої загинуло 5 співробітників поліції, про це повідомив на сторінці в Фейсбук народний депутат Антон Геращенко.

"Обставини трагедії такі, - пише він, - Карний розшук міста Києва працював над затриманням небезпечної банди грабіжників, яка грабувала будинки киян і жителів Київської області. У цю ніч співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про можливе чергове пограбування в селищі Княжичі. Туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД. На одній з вулиць селища Княжичі в споруджуваному приватному будинку були розміщені поліцейські розвідники, завданням яких було стежити за обстановкою і подати команду на затримання бандитів".

За словами Геращенко, планувалося класичне затримання банди грабіжників в той момент, ийколи вони спробують розпочати здійсненню злочинного задуму. Однак трагічна ланцюг випадковостей завадив цьому здійснитися.

"У цей час в сусідніх будинків в автоматичному режимі спрацювала охоронна сигналізація, - пише Геращенко, - на місце прибув наряд держслужби охорони, який помітив і затримав двох поліцейських розвідників. У той же час, група захоплення судячи з усього вирішила, що співробітники розвідки потрапили в біду, захоплені злочинцями, які їх виявили і виїхали на мікроавтобусі на вулицю, де співробітники ДСО затримали поліцейських розвідників. Далі, між співробітниками ДСО та групою захоплення сталася перестрілка, що тривала кілька миттєвостей і забрала п'ять життів ".


Загинули двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, що входив до групи захоплення.


"Робити передчасні висновки і влаштовувати спекуляції на загибелі поліцейських не можна! - упевнений депутат, - Слідчі прокуратури вже працюють на місці трагедії і будуть посекундно відновлювати всі деталі того, що сталося і встановлювати причини того, як і чому все це стало можливим. Внутрішнє розслідування Національної поліції також буде повним, всебічним і чесним. Суспільство буде знати всю правду про цю трагедію ".

Троє підозрюваних у розбої, яких готувалися зловити "на гарячому", почувши перестрілку відмовилися від свого плану по грабежу і виїхали на двох Toyota Land Cruiser 200 в сторону Києва, де були затримані оперативниками.

У них вилучено вогнепальну зброю. Вони затримані і їм будуть пред'явлені звинувачення в скоєні грабежі і розбої.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину