Новорічні ялинки у домах світових зірок - фотогалерея

Новорічна ялинка Лонгорії
До Різдва і Нового року у наших помешканнях з'являються зелені лісові красуні-ялинки - зелені та сріблясті, пишні і скромні, у різних тонах. Безперечно, що ними можете ними похвалитися у соцмережах. Як це роблять світові знаменитості.

Багато популярних музикантів, моделей і голлівудських акторів традиційно вже показали частинку свого затишного сімейного свята Різдва публіці, виставивши знімки новорічних ялинок та інших святкових декорацій в Instagram та інші соціальні мережі.

Пропонуємо поглянути на те, як до зимових свят змінилися помешкання Сінді Кроуфорд, Бейонсе, Клаудії Шиффер, Х'ю Джекмана, Кейт Хадсон і інших відомих особистостей.
Якщо ви ще вагаєтеся, як краще прикрасити свою ялинку, тоді сміливо можете почерпнути ідеї у всесвітньо відомих зірок.

Ялинка Синді Кроуфорд

Світлину опубліковано користувачем Cindy Crawford (@cindycrawford)

У домі в Клавдії Шифер

Світлину опубліковано користувачем Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Святкове відео від Бейонсе

Срібна ялинка Кайлі Дженере

Світлину опубліковано користувачем Kylie (@kyliejenner)

Сяюча ялика Тейлор Хіл

Світлину опубліковано користувачем Taylor Hill (@taylor_hill)

Діти моделі Алесандри Амбросіо

Світлину опубліковано користувачем Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Різдво у домі Хайді Клум

Світлину опубліковано користувачем Heidi Klum (@heidiklum)

Ева Лонгорія встановила свою ялинку на пляжі

Світлину опубліковано користувачем Heidi Klum (@heidiklum)

Новорічне дерево Кріс Дженер

Свято в домі Хью Джекмана

Світлину опубліковано користувачем Hugh Jackman (@thehughjackman)

Ялинка Наомі Воттс

Світлину опубліковано користувачем Naomi Watts (@naomiwatts)

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Доба в зоні АТО: один наш воїн загинув, один - поранений