У Сергія Лещенка конфіскують квартиру

Сергій Лещенко може втратити квартиру
В купівлі народним депутатом Сергієм Лещенком квартири в Києві виявлено ознаки адміністративного правопорушення.

Про це за підсумками перевірки повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

"НАЗК встановило, що при купівлі квартири загальною площею 192 кв. м і вартістю 7 млн 550 тис. гривень в новому будинку в історичному центрі Києва Сергій Лещенко отримав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, будучи на момент придбання нерухомості народним депутатом України, тобто суб'єктом, на якого поширюються вимоги статей 23, 24 Закону України Про запобігання корупції, Сергій Лещенко отримав подарунок, вартість якого в 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн 801 тис. 648 гривень).

"У відповідності з вимогами законодавства України про адміністративні правопорушення, уповноважена особа Національного агентства склала протокол на народного депутата (згідно з ч. 1 ст. 1725 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Таке порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків карається накладенням штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка", - заявили в НАЗК.

Там також зазначили, що вже розпочата процедура ознайомлення Лещенка з протоколом про адміністративне правопорушення.

"З метою забезпечення прозорості процесу та уникнення політичних маніпуляцій народному депутату було запропоновано здійснити відеофіксацію, від якої він категорично відмовився. Сергій Лещенко також відмовився ознайомитися з адміністративним протоколом без свого адвоката. Тому Національне агентство запрошує народного депутата та його захисника прибути сьогодні, 1 грудня 2016 року, в будь-який час для завершення процедури ознайомлення з протоколом", - додали в Агентстві.


Раніше стало відомо, що Сергій Лещенко придбав квартиру в центрі Києва, вартість якої оцінюється в 7 мільйонів гривень.

Купівля викликала резонанс у суспільстві, так як колишнього журналіста, який прославився викриттям корупціонерів, самого звинуватили в корупції.

Пізніше голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник розкрив джерела походження коштів, за які Лещенко придбав квартиру.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Доба в зоні АТО: один наш воїн загинув, один - поранений