Як захиститися від циганського гіпнозу

Цигани - майстри гіпнозу
Останнім часом в містах України зросла кількість пограбувань на вулицях, які здійснюють цигани, що володіють гіпнозом.
Про це пише у своєму блозі Олексій Шевцов, президент Київської асоціації психотерапевтів.

За його словами, технологія "вуличного гіпнозу" проста: людину слід заскочити зненацька і ввести її в стан трансу. Після цього "жертва" говорить і робить все, що накаже їй людина, яка змогла нав'язати їй цей стан. Саме таким чином цигани-шахраї і відбирають у "жертв" їх особисті речі, гроші, інші цінності.

"Зверніть увагу: шахраї-гіпнотизери не підходять до всіх під ряд, - пише психотерапевт. - Вони досить довго відстежують якусь одну людину, яка на зовнішній вигляд дуже розсіяна. Зазвичай, увагу циган привертають люди з метушливими рухами, страхом або тривогою в очах.


Сам стан трансу не передбачає те, що людина, яка перебуває під гіпнозом може свідомо керувати своїм станом. Тому, якщо це сталося - виходу, швидше за все, немає. 99,9% людей, яких ввели в транс, не можуть з нього вийти. Так, захиститися від гіпнозу практично неможливо.

Але незважаючи на це, людина може від нього втекти: якщо ви бачите циган або групу підозрілих людей (також остерігайтеся людей, які нав'язливо хочуть вам щось продати або допомогти) - ідіть від них подалі. Крім того, не бійтеся попросити у когось допомоги. Зрозумійте: якщо вас вистежили - то будуть намагатися напасти", - застерігає фахівець.

Але якщо вас таки наздогнали і почали говорити з вами і дивитися вам в очі: відверніться в іншу сторону або закрийте свої очі. Якщо ви відчуєте помутніння розуму або слабкість в тілі - зробіть різкий і несподіваний для шахрая рух. Це може бути будь-що: ви можете крикнути, засміятися або поплескати в долоні. Від такої несподіванки зв'язок між вами перерветься, і кривдник буде намагатися втекти, підсумовує психотерапевт.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти