"Укрзалізниця" запусає мобільну версію сайту з продажу квитків

Укрзалізниця, продаж квитків
"Укрзалізниця" сьогодні, 10 листопада, запустить мобільну версію сайту з продажу залізничних квитків, повідомив голова правління компанії Войцех Балчун на своїй сторінці в мережі Facebook.
"Стартуємо сьогодні. Близько 14:00. З невеликою, але корисною опцією, яка стане в нагоді користувачам смартфонів, які планують поїздки поїздами "Укрзалізниці". Запускаємо мобільну версію нашого сайту з продажу квитків booking.uz.gov.ua і рухаємося до мобільному додатком", - написав Балчун.
Він пояснив, що універсальна мобільна версія сайту для замовлення квитків та їх оплати банківською картою за допомогою смартфонів розроблена під будь-яку операційну систему гаджетів. "Сподіваємося, що це ще один стимул для користувачів звернутися до нашого сайту, позбутися черг і знизити навантаження на каси. А головне - заощадити кошти та час, який, як відомо, теж гроші", - зазначив Балчун.

Голова правління компанії також підкреслив, що на сьогодні вже більше третини залізничних квитків продається через Інтернет, а найбільша частка з них припадає на офіційний сайт "Укрзалізниці".

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину