Завтра Тимошенко і регіонали починають антимайдан

Тимошенко
Національна поліція отримала 10 заявок на проведення акцій протесту у період з 15 до 22 листопада в Києві.
Про це на брифінгу в понеділок заявив заступник голови нацполіції Андрій Крищенко.
"У Києві протягом тижня, з 15-22 буде відбуватися велика кількість масових заходів, тому будемо працювати в посиленому режимі. Поступило близько 10 заявок про проведення масових заходів, на деякі заявлено до 50 тисяч мітингувальників", - зазначив він.
Завтра, 15 листопада, такі акції відбудуться біля будівель Нацбанку і ВР. Крищенко зауважив, що поліція спілкувалася з організаторами  щодо уникнення провокацій та дотримання законодавства.
"Порядок будуть забезпечувати до 5 тисяч правоохоронців. Будуть задіяні кінологи, вибухотехніки", - сказав він.
"У зв'язку з великою кількістю людей буде перекриватися Хрещатик, частина вулиці Інституцька, буде проводитися поверхневий обшук людей, що беруть участь в акціях. Буде додатково розгорнуті пункти обігріву, буде додаткова кількість до 20 автомобілів швидкої допомоги", - зауважив Крищенко.
"Ми не будемо перешкоджати мирним акціям, але ми будемо протидіяти провокаціям, зокрема захопленням урядових будівель", - наголосив він.
Крищенко також зазначив, що за оперативною інформацією, відбувається активний збір людей в соцмережах з 15 до 21 листопада, де платитимуть від 80 до 150 гривень.
Заявки на мітинги поліції надали, зокрема, обмануті вкладники, Автомайдан, партія "Батьківщина", та профспілки.

Путін, партія Тимошенко і ПР: знову разом?

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко просить, щоб депутати провели наради у фракціях і отримали пояснення, чому деякі їхні представники їздять в Росію.
Про це Геращенко сказала на Погоджувальній раді в понеділок.
"Я підтримую всі заяви, що в умовах війни з РФ нам варто дотримуватись політичної гігієни", - сказала вона.
"Я, як людина, яка кожні два тижні їздить до Мінська, дуже часто зустрічаю там представників багатьох фракцій, в тому числі з опозиції, демократичних, які потім пересідають у літаки в Москву", - зазначила Геращенко.
"Тому вважаю, що важливо провести наради всередині цих фракцій і запитати, що ці шановні політики роблять в Москві, і які вказівки вони там отримують", - зазначила Геращенко.
Вона також поцікавилась, що на мітингах Опоблоку робить представник Батьківщини.
"Я не хотіла про це говорити, але мушу задати питання. Мене турбують акції під НБУ, ми бачили, що їх організовують представники Опоблоку. Але я би хотіла зрозуміти, чому поряд з представниками Опоблоку стоїть перший номер списку "Батьківщини", поряд з представником Опоблоку Мураєвим. Чи це узгоджена позиція, чи самостійна? Важливо почути позицію тієї партії щодо цих акцій", - зазначила Геращенко.
У свою чергу лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагала часу для відповіді, однак почала говорити про те, що вимагає розгляду проектів щодо тарифів. Конкретної відповіді на слова Геращенко вона не дала.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину