Портников: Ганапольський зневажає українську мову

Ганапольський про Українську мову
Свою роботу в України може втратити відомий теле- і радіоведучий Матвій Ганапольський. Це станеться за умови запровадження квот на українську мову в телеефірі.
Про це заявив сам Ганапольський в своїй передачі «Ранок з Ганапольським», яка транслюється на каналі регіоналів NewsOne і в ефірі радіо «Ера».

«У ту хвилину, якщо хтось підійде до мене, навіть Порошенко, і скаже, якою мовою мені розмовляти в моєму ефірі з моїми глядачами, це буде останній день моєї роботи в ЗМІ України», - сказав Ганапольський.
Він зазначив, що часто в своїх передачах перемикається між українською та російською мовами.


«Для мене це неформальний перехід. Це, по-перше, повага до регіонів, повага до їхньої культури, до їх системи спілкування ... Для мене ефір - це світ, в якому я живу, і ніхто не має права обмежити мій світ. Він такий виразний, як я собі уявляю. Все це остаточне і не підлягає (обговоренню, - ред.)», - заявив Ганапольський.
Він зазначив, що для нього важлива не стільки мова, яку хочуть обмежити, а сам факт обмеження.

«Хоч на турецькій. Але керувати мною ніхто не буде! Не подобається, не підходить, зроблять відсотки - до побачення! »- Зазначив Ганапольський.
Він додав, що жодна країна в світі, крім Канади, не може собі дозволити дати вказівку - ви повинні говорити тією мовою або іншою. А українська нація, за його словами,  двомовна.

Однак, Ганапольський досконало володіє українською язиком. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив журналіст Віталій Портников.

«Я був його спадкоємцем як кореспондент української служби Радіо Свобода в Москві. Матвій - один із засновників української служби Бі-Бі-Сі. Українська мова ефіру йому ніяк не заважала. Небажання користуватися в ефірі мовою, якою ти досконало володієш, я можу пояснити тільки зневагою. Або бажанням працювати виключно з аудиторією, ласою до пропаганди», - написав Портников.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину