Дональд Трамп обіцяє депортувати або ув'язнити 3 мільйони нелегалів

Трамп про нелегалів
Новообраний президент США Дональд Трамп розповів, що планує депортувати з Америки чи відправити до в'язниці близько трьох мільйонів нелегальних мігрантів.

Про це Трамп заявив на каналі CBS у неділю, 13 листопада, повідомляє "Німецька Хвиля".

"Люди, які є злочинцями, мають історію злочинів, є членами банд, наркодилерами, їх може бути два мільйони, навіть три мільйони, ми вивеземо їх з країни або ми їх ув'язнимо", - заявив Трамп. Він уточнив, що у майбутньому проекті стіни на кордоні з Мексикою не скрізь використовуватиметься цегла та інші схожі матеріали. "Подекуди може бути сітчаста огорожа", - сказав Трамп. Однак запевнив, що в інших місцях буде повноцінна стіна.


Як повідомлялося, в ході своєї передвиборчої кампанії Трамп пообіцяв серйозно посилити імміграційне законодавство Штатів. Зважаючи на терористичні загрози в Європі і США він виступив за заборону вільного в'їзду в країну мусульман.
Також Трамп пообіцяв побудувати стіну на кордоні з Мексикою, щоб захистити країну від "гірших з мексиканців". він обіцяв, що у разі перемоги на виборах його першим пріоритетом буде депортація з країни тисяч нелегальних мігрантів, які вчинили злочини. Серед інших обіцянок було спорудження стіни на кордоні з Мексикою.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину